Tipy na dárek
Vykouzlete úsměv na tváři vašim nejmilejším
tipy na dárek

BAMBOOLOVE Plenkové kalhotky jednorázové bambus vel. XL 12+ kg 16 ks

Měkké, prodyšné, super absorbční jednorázové plenkové kalhotky s vrchní a spodní vrstvou ze 100% bambusového vlákna chrání citlivou pokožku dítěte před opruzením a podrážděním. Přirozeně antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti bambusu jsou zárukou, že vaše dítě bude při používání těchto plen v suchu a pohodlí a jeho pokožka bude moci přirozeně dýchat.

Kategorie
Výrobce:BAMBOOLOVE
Dostupnost:skladem
259 Kč
214,05 Kč bez DPH
babyla instagram
Plenkové kalhotky jednorázové bambus vel. XL 12+ kg 16 ks
  • Plenkové kalhotky jednorázové bambus vel. XL 12+ kg 16 ks
  • Plenkové kalhotky jednorázové bambus vel. XL 12+ kg 16 ks

Výhody nákupu v Babyla

  • náhradní kočárek v případě reklamace
  • servisní prohlídka kočárku
  • úschova kočárku do porodu

Bamboolove Plenkové kalhotky jednorázové bambus vel. XL 12+ kg 16 ks

Měkké, prodyšné, super absorbční jednorázové plenkové kalhotky s vrchní a spodní vrstvou ze 100% bambusového vlákna chrání citlivou pokožku dítěte před opruzením a podrážděním. Přirozeně antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti bambusu jsou zárukou, že vaše dítě bude při používání těchto plen v suchu a pohodlí a jeho pokožka bude moci přirozeně dýchat. 

Pružný pohodlný pas bez zapínání umožňuje snadné natahování a svlékání i stojícímu dítěti. Plenkové kalhotky jsou tak ideální pro děti, které se učí na nočník. 

3-D ochrana proti protečení na zádech a ochranná manžeta kolem nožiček zabraňují protékání. Indikátor vlhkosti pomáhá rodičům sledovat stav pleny.

Absorbční vrstva je tvořena celulózovou buničinou a super savým SAP gelem.

Použití bambusového materiálu pro výrobu jednorázovách plen má pozitivní vliv na životní prostředí. Bambus je nejrychleji rostoucí rostlinou na světě, generuje až o 30% více kyslíku než jiné rostliny a nevyžaduje používání pesticidů a hnojiv.

Plenkové kalhotky jsou dermatologicky testované, neobsahují chlór, barviva, parfémy ani alkohol. 

Potřebujete poradit?

Vaše dotazy zodpoví Nela Mertová.
724 183 662, , po-pá: 9:00-17:00.

Dárkové poukazy

Nejste si jistí typem dárku pro své blízké? Vyřešte to dárkovým poukazme Babyla. Poukazy v různých hodnotách s roční platností můžete objednat na e-shopu nebo vyzvednout u nás na prodejně.

Dárkové poukazy Babyla