O nás

V Babyle zakoupíte veškeré vybavení pro své miminko, které bude potřebovat od svého narození až do školky.

Seženete u nás jak oblečení a pleny, tak dudlíky, hračky, kočárky, autosedačky a mnoho dalšího.

Mezi značky, které můžete v Babyle zakoupit, patří například Tulec Trend, Joolz, Tutis, Britax, ABC Design, Cybex, Noordi, Mamas&Papas, Venicci, Zopa, Avionaut, Bobilo, Kendamil, Suavinéx, Tommee Tippee, Philips Avent, Nuk, Giraffe Sophie a mnoho dalších.

Tým Babyly práce baví a podle toho také vypadá přístup k našim zákazníkům. Ke každému přistupujeme individuálně. Zjistíme, co přesně od svého nákupu očekáváte a na základě toho společně vybereme to nejlepší přímo pro Vás.

Tomáš a Nela, aneb jak vznikla Babyla

"Miluješ mě?", zeptala se mě jednou Nelinka. - "Miluju.", odpověděl jsem. Tomáš a Nela

"A chceš se mnou dítě?" - "Chci. A chci pro něj to nejlepší!"

První myšlenka na otevření vlastního obchodu s věcmi pro ty nejmenší se nám zrodila v hlavě již v létě 2019 a to při prvotní myšlence na společný život, na velkou rodinu a děti.

"Co vlastně naše dítě bude potřebovat až se narodí?", ptal jsem se Nelinky hned na začátku. Když začala diktovat seznam, zjistil jsem, jak obrovský má v těchto věcech přehled.

"Babyla!", řekl jsem. "Co je Babyla?", divila se Nelinka. "Babyla se bude jmenovat naše první dítě. Obchod s dětským zbožím, kde si vybereme první výbavičku pro našeho broučka. Obchod, kde budeme maminkám a tatínkům radit a prodávat to nejlepší na trhu. A ty, Nelinko, ty to všechno vybereš!" odpověděl jsem.

Po čase úvah a váhání, které provází začátky každého podnikání, jsme se definitivně rozhodli, že do toho jdeme a začali jsme usilovně pracovat na svém snu.

Společnou nám s Nelčou je také záliba v módě, což v souvislosti s Babylou nemohlo dopadnout jinak, než plánem na vytvoření vlastní kolekce (nejen) oblečení, ale do budoucna i mnoha dalších produktů. Máte se vskutku na co těšit! :)

Dárkové poukazy

Nejste si jistí typem dárku pro své blízké? Vyřešte to dárkovým poukazme Babyla. Poukazy v různých hodnotách s roční platností můžete objednat na e-shopu nebo vyzvednout u nás na prodejně.

Dárkové poukazy Babyla