Sortiment a služby

V Babyle seženete vše, co může Vaše miminko potřebovat.

Proč nakupovat v Babyle?

Náhradní kočárek ZDARMA!

Platí pouze při převzetí na prodejně Babyla v Českých Budějovicích.

I kočárky jsou pouze věci a stejně jako všechny ostatní i tyto se bohužel mohou z různých důvodů rozbít.

Proto mají zákazníci Babyly po dobu, kdy u nás bude jejich kočárek na opravě, nárok na náhradní kočárek zcela ZDARMA.

O tom, že byste chtěli Váš kočárek reklamovat nás prosím informujte alespoň 2 dny předem, abychom pro Vás mohli nachystat NÁHRADNÍ KOČÁREK. Ihned, jak se kočárek vrátí z reklamace se Vám ozveme a žádáme Vás o vrácení náhradního kočárku nejdéle do 3 dnů.

Kočárek prosím před reklamací vyčistěte.

Náhradní kočárek prosím vraťte ve stavu, v jakém jste ho od nás přebírali. V případě, že shledáte nějakou závadu nebo nějaké jiné poškození kočárku, prosím informujte nás.

Úschova kočárku

Jakožto zodpovědní rodiče pořizujete pochopitelně kočárek pro své miminko s dostatečným předstihem. Nechcete se mu ale několik týdnů či dokonce měsíců před porodem vyhýbat v bytě či domě? Máme pro Vás řešení. K u nás zakoupeným kočárkům nabízíme službu uložení kočárku do porodu v našich prostorách a vyzvednutí až tehdy, kdy jej budete pro své miminko opravdu potřebovat.

Složení kočárku

Nechcete ztrácet čas sestavováním kočárku? Rádi Vám ho složíme. Stačí nám pouze říct, kdy si kočárek vyzvednete. Budete tak mít vše připravené a můžete rovnou vyrazit na procházku a užívat si společné chvíle :)

Instalace autosedačky

Čekáte své první miminko a s isofixovou základnou jste se ještě nesetkali? Určitě se nemáte čeho bát. Poradíme Vám a ukážeme, jak správně připravit autosedačku na bezpečné cestování.

Dárkové poukazy

Nejste si jistí typem dárku pro své blízké? Vyřešte to dárkovým poukazme Babyla. Poukazy v různých hodnotách s roční platností můžete objednat na e-shopu nebo vyzvednout u nás na prodejně.

Dárkové poukazy Babyla