Tipy na dárek
Vykouzlete úsměv na tváři vašim nejmilejším
tipy na dárek

MEDELA Elektrická odsávačka Swing Flex

Pro rychlé a efektivní odsávání, kdykoli potřebujete. Ideální pro kojící maminky, které se chtějí podělit o krmení s partnerem, odejít na schůzku nebo si prostě chtějí odpočinout.

Kategorie
Výrobce:MEDELA
Dostupnost:skladem
EAN:7612367055888
Původní cena:4 780 Kč
3 299 Kč
2 726,45 Kč bez DPH
babyla instagram
Elektrická odsávačka Swing Flex

Výhody nákupu v Babyla

  • náhradní kočárek v případě reklamace
  • servisní prohlídka kočárku
  • úschova kočárku do porodu

Jedinečná odsávačka Medela Swing Flex představuje inovovaný model předchozího úspěšného modelu Swing. Je elektrická dvoufázová. Díky tomu je odsávání naprosto přirození. První fáze představuje stimulaci dítěte a druhá samotné sání.

Odsávačka je velmi kompaktní, přenosná a snadno použitelná. Nový konektor Flex je vybaven ochranou proti přesátí, což zabraňuje protékání mléka do hadice a motoru. Díky tomu je možné odsávat v pohodlné poloze.

Prsní nástavec PersonalFit Flex je navržen tak, aby maximálně přilnul. Má k prsu úhel 105 °, což umožní lepší tok mléka. Nástavec má měkký, hladký a pružný lem. Jelikož je oválný, je možné ho otáčet o 360 °.

Prsní nástavec je k dispozici ve 4 různých velikostech. Díky tomu si odsávačku přizpůsobíte přesně potřebám vašeho prsu. Součástí balení jsou velikosti 21 a 24 mm. V případě potřeby je možné dokoupit jinou velikost podle průměru bradavky.

Odsávačka je vhodná pro vytvoření zásoby mléka, ale také pro podporu tvorby mléka. Ovládání je velmi jednoduché. Program je již přednastaven na základě výsledků z výzkumů a vy si volíte jen intenzitu podtlaku, která je vám příjemná. Pomocí tlačítek + a - je možné vybrat jednu z 11 stupňů intenzity.

Potřebujete poradit?

Vaše dotazy zodpoví Nela Mertová.
724 183 662, , po-pá: 9:00-17:00.

Dárkové poukazy

Nejste si jistí typem dárku pro své blízké? Vyřešte to dárkovým poukazme Babyla. Poukazy v různých hodnotách s roční platností můžete objednat na e-shopu nebo vyzvednout u nás na prodejně.

Dárkové poukazy Babyla