Tipy na dárek
Vykouzlete úsměv na tváři vašim nejmilejším
tipy na dárek

MEDELA PureLan 100 hojivá mast 37g

Hojivá mast k ošetření citlivých, bolavých či popraskaných bradavek. Vyrobena ze 100% čistého lanolinu (ovčí tuk) bez chemických a konzervačních látek.

Kategorie
Výrobce:MEDELA
Dostupnost:skladem
358 Kč
295,87 Kč bez DPH
babyla instagram
PureLan 100 hojivá mast 37g
  • PureLan 100 hojivá mast 37g

Výhody nákupu v Babyla

  • náhradní kočárek v případě reklamace
  • servisní prohlídka kočárku
  • úschova kočárku do porodu

MEDELA PureLan lanolinová mast 37g

Hojivá mast k ošetření citlivých, bolavých či popraskaných bradavek. Vyrobena ze 100% čistého lanolinu (ovčí tuk) bez chemických a konzervačních látek.

Zklidňuje a chrání prsní tkáň proti vysoušení vytváří ochranný filtr na bradavce. Před kojením již není nutné prsa omývat.

Mast je vhodná již do porodnice a použití od prvního dne kojení jako prevence před vznikem bolavých či popraskaných bradavek.

Vhodné použití také při běžných kožních problémech – zabraňuje vysoušení pokožky. Silná konzistence snižuje spotřebu a zajišťuje finanční úsporu. Hypoalergenní, možné použití i na pokožku dítěte.

Kombinace použití masti PureLan a chrániče bradavek již od prvního dne kojení je ideální prevencí pro klidné a bezproblémové kojení.

Potřebujete poradit?

Vaše dotazy zodpoví Nela Mertová.
724 183 662, , po-pá: 9:00-17:00.

Dárkové poukazy

Nejste si jistí typem dárku pro své blízké? Vyřešte to dárkovým poukazme Babyla. Poukazy v různých hodnotách s roční platností můžete objednat na e-shopu nebo vyzvednout u nás na prodejně.

Dárkové poukazy Babyla