Bugaboo FOX 3

Vše o modelu Bugaboo Fox 3

  Co Vás napadne, když se řekne Bugaboo? Nám se jako první vybaví nejprodávanější model Fox 3. Jedná se o holandský kočárek, který si nás získal pro svou všestrannost, funkčnost a jedinečný design. Kočárek, se kterým budete elegantně kličkovat v městských uličkách, stejně tak, jako Vám bude skvělým parťákem při procházkách přírodou.

Mezi hlavní benefity kočárku Fox 3, které se jistě vyplatí zmínit, jsou například, inteligentní brzda, kdy si neničíte svou obuv, jako by tomu mohlo být u jiných typů kočárků. Inteligentní brzda funguje tak, že ji jednou sešlápnete shora, když chcete zabrzdit a pro odbrždění kočárku, postup zopakujete.

  Jistě každá maminka ocení koš pod kočárkem, který bez problémů uvede i  10 kg. Za zmínku stojí i samotná korbička, která nejenže samostatně stojí, ale navíc je certifikovaná na občasné přespání, což se jistě hodí při návštěvě babičky a dědečka, kam nebudete muset složitě převážet postýlku.

Funkce ,,podhození‘‘ kol nebo také jízda po dvou kolech, patří mezi naše oblíbené a i Vy ji budete jistě milovat. Co ale taková funkce znamená a jak vlastně vypadá? Velká, zadní kola, po přidržení pojistek na složení, jednoduše podhodíte pod přední kola a kočárek poté budete moci vláčet za sebou. Tuto funkci využijete například na písčitých dětských hřištích, při projížďce po pláži, či na sněhu.

Má se Vaše děťátko narodit během letních měsíců? Nyní už nemusíte mít strach z přehřátí miminka. Nejen ve stříšce, ale také ve spodní části korbičky jsou integrované odvětrávání, aby byl zajištěn přísun čerstvého vzduchu.

Napadá Vás otázka, jak dlouho můžete kočárek používat? Vzhledem k tomu, že jeho nosnost je až 22 kg, tak nemusíte mít strach, že byste museli pořizovat ještě jeden kočárek.

Bugaboo Fox 3 u nás najdete v mnoha barevných kombinacích. Ať už si chcete pořídit kočárek v kompletu, kdy budete mít korbičku, sporťák i stříšku ve stejné barvě, pokud ne, tak nezoufejte.  I ti, kteří rádi experimentují a mají svůj styl si jistě přijdou na své, protože Bugaboo nabízí neomezené možnosti sestavení si vlastního kočárku přesně podle Vašeho gusta.

Poslední informace, kterou byste měli před pořízením kočárku vědět, je prodloužená záruka o dva roky na podvozek. Pro získání 4leté záruky je potřeba svůj kočárek zaregistrovat na oficiálním webu Bugaboo.

Máte otázky? Neváhejte se na nás obrátit na naší prodejně v Českých Budějovicích nebo nám napište na info@babyla.cz. Budeme se těšit.

Dárkové poukazy

Nejste si jistí typem dárku pro své blízké? Vyřešte to dárkovým poukazme Babyla. Poukazy v různých hodnotách s roční platností můžete objednat na e-shopu nebo vyzvednout u nás na prodejně.

Dárkové poukazy Babyla